Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice

BOTUŠ - BOwlingový TUrnaj Škol - obecné propozice

O pohár bowlingového centra Benedikt Most

pro rok 2017

Termín pro odehrání kvalifikace: dle rozpisu pro aktuální ročník


Rezervovaný čas: pondělí až pátek: 9:00 - 11:00 hodin
 

Místo: Bowlingové centrum Benedikt Most

Hráči: Turnaj je určený základním školám v Mostě. Každá škola může vyslat na turnaj jedno družstvo v tomto složení:

4 žáci z 1. třídy

4 žáci z 2. třídy

4 žáci ze 3. třídy

4 žáci ze 4. třídy

4 žáci z 5. třídy

4 žáci z 6. třídy

4 žáci ze 7. třídy

4 žáci z 8.třídy

z každé třídy se musí zúčastnit minimálně jedna dívka

Chybějící hráč: v případě chybějícího hráče / nečekaná událost - nemoc, nevolnost, úraz, atd. / je možné odehrát za třídu ve třech hráčích. Čtvrtého hráče nahradí tím, že se budou v jeho hře 3 hráči z družstva pravidelně střídat. Stále je nutné dodržet pravidlo jedné dívky v družstvu. V jiných případech škola může turnaj odehrát, ale nebude zařazena do konečného pořadí.

Přihlášky: Přihlášku zasílejte e-mailem.

Přihláška musí obsahovat:

Název školy,

vybraný datum herního dne školy,

kontaktní osobu (jméno, e-mail, telefon).

Přihlášku potvrdíme e-mailem, pouze v případě střetu termínů s jinou školou bude domluven jiný, vyhovující termín. O přednosti rozhoduje datum a čas přijaté přihlášky.

Herní systém: Celé družstvo se musí dostavit najednou v daném termínu:  I. st. ZŠ  v 8.45 hod. / hrajeme od  9.00 hodin/ a II. st. v 9.45 hod. / hrajeme od 10.00 hod. / do bowlingového centra Benedikt. Hráči budou rozděleni podle tříd na 4 dráhy, na kterých odehrají celý turnaj. Hraje se bez pomocných postranních mantinelů. Bowlingová obuv bude žákům zapůjčena, není nutná obuv na přezutí. Oblečení nemusí být sportovní, dá se hrát v libovolném volném oděvu. Na začátku bude 10 minut trénink, potom každý hráč odehraje 2 soutěžní hry.

Vyhodnocení: Celkový součet je pak dosažený výkon všech hráčů školy, se započítá do tabulky, POŘADÍ JE KONEČNÉ. V případě rovnosti bodů, rozhodnou o vítězi maximální výkony jednotlivců školy. .

Každý hrací den kvalifikace nejlepší hráč a hráčka školy bez rozlišení tříd, obdrží poukázku na hodinu bowlingu zdarma.  Všichni hráči a hráčky obdrží diplom za účast.

První tři školy obdrží poháry bowlingového centra Benedikt Most s možností zahrát si 45 minut na všech čtyřech drahách v den převzetí poháru. Dále pak poukázky na bowling zdarma pro školu.

Fotografie, výsledky a průběžné informace z turnaje budou zveřejňovány na těchto webových stránkách a dalších médiích. Účastníci a pořadatelé soutěže souhlasí s možností zveřejnění fotografií a výsledků pořízených v průběhu konání turnaje, není-li výslovně a prokazatelně uvedeno jinak před zahájením turnaje.

Cíl a smysl:  Odtrhnout žáky alespoň na chvíli od mobilů a počítačů, zapojit je do nenáročné a zajímavé sportovní činnosti formou opravdového soutěžení. Na základní hru bowlingu není potřeba žádné vybavení, dokonce ani sportovní oděv. Hraje se v klimatizované nekuřácké profesionální bowlingové herně v příjemné atmosféře. Nejedná se o vytrvalostní ani namáhavý sport. Především jde o soustředění a přesnost. Talentovaní a ctižádostiví hráči získají možnost pravidelného tréninku a zařazení do širšího výběru reprezentace České republiky.

Organizační a technické zajištění turnaje:

Světlana Polívková, Kateřina Polívková, Petr Fleišman,

Kontakt:

Světlana Polívková

tel.: 601 501 502

e-mail:  svetylko01@seznam.cz

Ředitel turnaje:

Jan Čepelák,

tel.:, 606 479 538

e-mail: jan.cepelak@belamost.cz

pořadatel: Bowling Club Most, o.p.s. IČ:25478524

Poslední aktualizace 7.2.2017
 

Možné termíny k odehrání BoTuŠe:

3. -  28. 4. a   2.  - 19. 5. 2017

/ jsou to všední dny, začínáme vždy v 9.00  a v 10.00 hod./.

Uzávěrka přihlášek:

 

20. března 2017  včetně